Serveurs de visa 2019 et zones

BIENVENUE SUR LES FORUMS ALMANCAX. VOUS POUVEZ TROUVER TOUTES LES INFORMATIONS QUE VOUS RECHERCHEZ SUR L'ALLEMAGNE ET LA LANGUE ALLEMANDE DANS NOS FORUMS.
    ysmnxnumx
    Participant

Amis, j'ai demandé le regroupement familial depuis Izmir le 30 septembre. Il y a un numéro à 4 chiffres sous le code-barres en haut à droite du papier A6 remis après la réunion. C'est ce que vous appelez un numéro de suivi ? Et quelqu'un peut-il écrire ses expériences, s'il vous plaît ? byby :)

ysmnxnumx
    Participant

Amin inşallahh tez vakitte kavuş eşine duamda olacaksınız. Çok teşekkür ederim :)

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşallah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

ozzzyj
    Participant

Bonne chance ysmn0 Je suis très heureux pour vous. Champignons incha'Allah pour moi. J'espère que tout arrivera à votre guise. Je te souhaite du bonheur avec ta femme.

Merhaba, cok gecmiş olsun cok yıpratıcı bir sürec… itiraz ettiniz mi acaba red durumuna karsı? Bildigim kadarıyla itirazında belirli bir süresi var ve bu hakkınızı Kullanmazsanız bir daha aile birleşimi vizesine basvurma hakkınız kalmıyor 🤷🏻‍♀️ Eşiniz türk vatandası mı acaba?

ozzzyj
    Participant

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşAllah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

Merhaba, size vize geldi mi acaba? Bende 8 Kasımda İstanbuldan basvurdum.. Nürnberg şehri icin.. 2 ay oldu bugun tam olarak, hala beklemedeyim , en son noel tatili öncesi esimden evrak istediler posta ile göndermesini, bugün esim gitti ama yabancılar polisi durumla ilgili her zamanki gibi hicbir bilgi vermemekte 🤦🏻‍♀️ Cok bunaltıcı bir sürec.. inşallah hepimizin vizeleri tez zamanda cıkar 🙏🏻

Affichage de 4 réponses - 31 à 34 (34 au total)
  • Pour répondre à ce sujet, vous devez être connecté.